Випускний

Кожен випускник мріє зустріти свій перший світанок і відзначити початок "дорослого життя" яскраво і незабутньо

 

Розкішні сукні, стильні костюми, квіти, пишний банкет, прощальні промови вчителів, посмішки, сльози. Випускний вечір - це не тільки свято на честь закінчення школи, а й етап переходу колишніх школярів в нове доросле життя.
Пам'ять про випускний залишається з нами на все життя. 

Тому не варто зупиняти свій вибір на пересічних закладах. Для Вашого випускного Дачний готель "Глібівка" готовий надати весь необхідний антураж. Свіже повітря, сосновий ліс, мальовнича місцевість, непересічні локації для фотосесій, прекрасна кухня ресторану, активності на території - в нашому заміському комплексі є все, щоб Ваш випускний став незабутнім. Все це, в поєднанні з цікавою шоу-програмою, зробить цю ніч найяскравішою.

Ну і звичайно ж не варто забувати про традицію зустрічати свій перший дорослий світанок - це не тільки романтично і красиво, але ще й дуже символічно. Закінчується цілий етап життя, попереду - нові горизонти, нове, вже доросле, життя. Святкуючи випускний в Дачному готелі "Глібівка", Ви маєте унікальну можливість зустріти світанок на березі Київського моря і милуватися першими променями сонця, які пестять блакитну гладь води

Прайс на додаткові послуги