Тімбілдінг

Ігровий формат допоможе розслабитися, зняти напругу, забути про справи та роботу і стати єдиною командою, залученою в сюжет

Ігри з елементами team building - тобто з завданнями по досягненню командного духу - відмінне бізнес рішення.. Такі ігри підійдуть для керівників, що прагнуть об'єднати своїх співробітників і підлеглих в єдину згуртовану команду.

Участь в грі передбачає більш вільне і невимушене спілкування, ніж в робочій обстановці. Тимбилдинг - це не просто вечірка або виїзд на природу, він вимагає від співробітників роботи в команді, об'єднання і узгодження своїх дій і думок. 

Крім представлених базових сценаріїв, ми завжди готові обговорити ваші власні пропозиції щодо проведення заходу. Вибираючи сценарій, враховуйте можливості співробітників і їх готовність до тих чи інших видів діяльності. Фізична активність, інтелектуальні ігри або творчі завдання - ми пропонуємо безліч цікавих рішень.  

Загальним залишається те, що всі програми тімбілдінга спрямовані на об'єднання колективу і створення сприятливої атмосфери в ньому